Tucet dygřích ran pro orly

21.11.2019 20:36

HC Eagles - SK DRACHKOV 2:12 (0:5, 1:2, 1:5)

20. 11. 2019

Jestli to v zápase s ALES nepadalo, tak tentokrát to bylo úplně o něčem jiném. Středeční listopadový večer nastoupili dygři proti píseckým orlíkům v deseti hráčích do pole, tedy na kompletní dvě lajny.

Již první třetina určila jasný vývoj zápasu, když na světelné tabuli svítilo skóre 0:5 a to se psala devátá minuta utkání. Řádili především Mára Brabec s Danem Divišem. I ostatní dygři létali jako vosy a domácí měli plné nohy práce. Přesto i oni dokázali zahrozit, tento den ale nebyl stvořen pro orlí rej. Stav 1:7 po druhé periodě trochu ukolébal oba týmy a třetí třetina se hrála na klusačku. Dygrům to však stále střílelo, přidali dalších pět fíků a při lehkém příspěvku Eagles skončil zápas vysokou výhrou Drachkova.

Po minulém nezdaru hotový koncert. Možná by to chtělo nahodit výsledkovou a herní konstantu, nejlépe v podobném duchu jako v tomto zápase…

Zajímavé momenty: Pekelný úvod v podání Drachkova… vysoká produktivita v útoku… bezpečná hra vzadu…

Branky a asistence Dygrs: 03:20 Diviš (Křižan), 03:40 Křižan (Diviš), 04:07 Poláček (Brabec), 08:19 Brabec (bez asistence), 08:29 Brabec (Poláček), 16:27 Brabec (Kubů), 28:12 Kubů (Brabec), 35:36 Diviš (Křižan, Rataj), 38:04 Diviš (Křižan), 40:13 Kuncipál (Diviš, Křižan), 42:26 Kuncipál (Diviš), 44:55 Křižan (Beneš)

Vyloučení: 20:05 Kubů (2´- sekání), 26:57 Vastl (2´- podražení), 33:03 Křižan (2´- hákování)

Sestava SK DD: Kopenec - Rataj, Vastl, Beneš, Huňáček – Brabec, Kubů, Poláček, Křižan, Diviš, Kuncipál