Prokousaná výhra s HSG

26.11.2019 11:15

SK DRACHKOV – HSG Horažďovice  6:2 (2:1, 2:1, 2:0)

25. 11. 2019

Zápasy s týmy z chvostu tabulky by teoreticky měly mít ložený scénář. Ovšem kdo zná realitu a zvlášť dygry, ten moc dobře ví, jak je taková konfrontace ošidná. Ani tentokrát to nebylo výjimkou.

HSG se ukázaly jako houževnatý soupeř a předvedly naprosto srovnatelný výkon jako drachkovští a celý zápas byl vyrovnaný, po všech stránkách. Dygři se sice ujali vedení 2:0, do přestávky hosté snížili a na začátku druhé třetiny dokonce vyrovnali, pak už ale góly padaly jen do branky Horažďovic.

Na šance to bylo kupodivu dost vyrovnané, dygři byli přeci jen o něco nebezpečnější a do poslední třetiny šli s dvoubrankovým náskokem. V poslední části pak přidali ještě dvě branky a lichotivým skórem uzavřeli zajímavé utkání.

Zajímavé momenty: Bojovný výkon hostujícího mužstva… hattrick pana Brabce… čistá hra bez vyloučení…

Branky a asistence Dygrs: 08:18 Kubů (Poláček, Brabec), 10:22 Brabec (Kubů), 22:54 Brabec (Rataj), 26:30 Diviš (Křižan), 38:17 Brabec (Křižan), 42:47 Babor (Brabec, Kubů)

Vyloučení: bez vyloučení

Sestava SK DD: Kopenec - Stehlík, Rataj, Vastl, Babor – Křižan, Brabec, Kubů, Diviš, Kuncipál, Poláček, Kuštán