Dygří trápení s ALES

14.11.2019 12:26

SK DRACHKOV – HC ALES Strakonice  3:6 (0:3, 1:2, 2:1)

13. 11. 2019

Čím začít? Prostě zápas, co se nepovedl. A to hrubě. Zejména pak první třetina, jejíž závěr dygři prospali a soupeř je hned třikrát potrestal. Drachkovští hráli hodně dopředu, bohužel bez nápadu a hlavně bez gólového zakončení. Hostům tak stačilo využívat brejků a přečíslení k náskoku, který už se jim podařilo udržet.

Ve druhé třetině luxusně navýšili náskok na 5:0, poté ještě na 6:1 a dygři už jen pouze korigovali, přestože měli bezpočet šancí, ale drtivou většinu bezpečně pochytal Fanda Burda. Zbytek zápasu už byl jen o křeči a nemohoucnosti vstřelit kontaktní branku.

Defenzivně a vlastně i ofenzivně nezvládnuté utkání stálo dygry dva body, které mohou ve výsledném sčítání hodně chybět. Musíme zapracovat na efektivitě střelby, což je takový tradiční dygří nešvar. A také Loch by si mohl užít nějaký ten zákrok navíc…

Příště s Eagles, tak doufejme v jinačí notu…

Zajímavé momenty: tentokrát nebyly, snad jen bohatá docházka Drachkova

Branky a asistence Dygrs: 21:06 Stehlík (Brabec), 40:38 Kuštán (Kubů), 42:34 Kuncipál (Poláček)

Vyloučení: 32:55 Brabec (2´- nedovolené bránění), 42:53 Rataj (2´- faul kolenem)

Sestava SK DD: Kopenec - Stehlík, Rataj, Boška, Vastl, Babor – Křižan, Brabec, Kubů, Šrámek, Kuncipál, Poláček, Kuštán, Beneš, Bažata