Drachkovský dygr překousl protivínského krokodýla

26.11.2016 01:12

HC Protivín - SK DRACHKOV  4:9 (1:4, 2:2, 1:3)

9.10.2016

Družstvo Protivína mělo být první pořádnou prověrkou, která měla být hozena dygrům pod kopýtka. Oba týmy byly na dvě lajny, Protivínu sice chyběla jedna z hlavních opor, jinak se zdál soupeř být standardně při síle.

Bylo tedy celkem překvapivé, jak se zápas vyvíjel. Zejména však první třetina, ve které dygři udeřili hned čtyřikrát. Protivín sice snižoval na 1:2, ale nezvykle útočné pojetí dygřího hokeje přineslo do první pauzy ještě dva zásahy.

Brankové hody pokračovaly i ve druhé třetině, kdy fanoušci mohli jásat dvakrát na každé straně. Začal se hrát hokej bez obran, Drachkovská muška přesto byla stále přesnější.

Vše pak vyvrcholilo ve třetí části hry. Dygři nešetřili střelným prachem a přidali další tři trefy a při jediné úspěšné korekci Protivína dosáhli asi nejvyššího vítězství nad tímto soupeřem v historii.

Po třech odehraných kolech se na zádech Drachkova hřejí čtyři body.