Dělba bodů s hokejisty Netolic

11.11.2019 11:26

HC Netolice - SK DRACHKOV  3:3 (2:0, 1:3, 0:0)

9. 11. 2019

Asi spravedlivé dělení bodů přinesla konfrontace hokejistů Netolic s drachkovskými dygry. Dygři se i přes několik omluvenek sešli na letos oblíbených třináct hráčů do pole + něco… Netolice byli na kompletní dvě formace. Milým překvapením byla účast Marka Babora, který se po zranění poprvé v sezóně objevil v sestavě. Dalším pak je návrat Simona Hudce. Ten si dal několikaletou přestávku a ukázal, že bude velice platným bekem.

Asi nelze úplně říct, kdo byl tentokrát lepším týmem. Drachkov měl o něco více ze hry v druhé polovině střetnutí, úvodní část patřila netolickým. Dygři častěji stříleli, naráželi ovšem na vynikajícího gólmana domácích. Netolice udeřili z první vážnější šance gólem zpoza branky, v osmé minutě nehlídaný šutér domácího celku využil chybku v obraně a bylo to 2:0. Dygři odpověděli až v polovině zápasu, když snižoval Šrámy. Netolice pak opět odskočily do dvoubrankového vedení, po dorážce se zmatený Loch natahoval marně. Naštestí se rozjela druhá lajna dygrů a během třech minut bylo vyrovnáno. Nejprce se přesně trefil Peťa Kuncipál a vteřinu před prostřední sirénou i jeho parťák z útoku Dan Diviš. Obě asistence připravil výborně hrající Míra Šrámek. Padly také tyčky na obou stranách.

Třetí třetina přinesla několik šancí, žádná už se neujala. Největší z nich měl asi drachkovský Dan Diviš, jehož únik zazvonil pouze na břevno domácí svatyně. I proto ba týmy brali po bodu za remízu 3:3…

Příští zápas čeká dygry hned za čtyři dny, kdy své hokejové umění porovnají se strakonickým HC ALES. Více se do tohoto reportu asi (raději) nevejde. Snad jen to, že na zápas s Netolicemi to bylo od obou družstev celkem slušné utkání :)

See you later…

Zajímavé momenty: Příšerný začátek ze strany dygrů… Dotažení gólového manka z úvodní třetiny… Návrat Kazana a Sajmona do sestavy… Rozdíl v gólmanech…

Branky a asistence Dygrs: 23:48 Šrámek (Diviš), 26:54 Kuncipál (Šrámek), 29:59 Diviš (Šrámek)

Vyloučení: 10:32 Vastl (2´- podražení), 13:25 Beneš (2´- hákování), 36:36 Hudec (2´- nedovolené bránění), 39:14 Hudec (2´- podražení)

Sestava SK DD: Kopenec - Rataj, Boška, Vastl, Hudec – Brabec, Kubů, Poláček, Šrámek, Diviš, Kuncipál, Babor, Bažata, Beneš